REKRUTACJA

Witaj Gimnazjalisto! 

Na tej stronie znajdziesz wszystkie informacje potrzebne do tego, by rozpocząć naukę w naszej szkole.

Wybierając dalszą drogę kształcenia staraj się wybrać taki zawód, który najbardziej odpowiada Twoim zainteresowaniom. Odpowiednio wybrany przez Ciebie kierunek, da Ci dużo satysfakcji z nauki oraz możliwość osiągania sukcesów zarówno w szkole jak i w późniejszej pracy zawodowej ;)

 

Tu znajdziesz opis zawodów, w których możesz podjąć naukę w naszej szkole.

Informacje dla kandydatów spoza systemu naboru elektronicznego, ubiegających się o przyjęcie do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Słupsku!

Podanie o przyjęcie do szkoły złóż na wymaganym druku wygenerowanym z systemu rekrutacji elektronicznej (www.slupsk.edu.com.pl/Kandydat) w terminie od 08 maja do 20 czerwca 2017 r.

Jak to zrobić?

  • Wejdź na stronę  www.slupsk.edu.com.pl/Kandydat, zarejestruj się, tworząc konto kandydata.
    Po wypełnieniu danych otrzymasz login i hasło, które musisz zapamiętać.
  • Założone konto umożliwi Ci wybór szkoły i kierunku kształcenia.
  • Podanie wydrukowane i podpisane przez kandydata oraz  rodzica lub prawnego opiekuna złóż  w w/w terminie w bibliotece szkoły lub wyślij na adres szkoły: ZSP nr 1 im. Noblistów Polskich, 76-200 Słupsk, ul. Szczecińska 60.
  • Jeżeli podanie wyślesz pocztą, to zrób to najpóźniej 4 dni przed końcem  I etapu rekrutacji (tak aby doszło do szkoły do 20 czerwca 2017 r.).
  • W razie wątpliwości zadzwoń do szkoły pod nr tel. (059) 843 31 78, aby uzyskać szczegółowe informacje.
  • Regulamin i harmonogram  rekrutacji oraz informacja o kierunkach kształcenia umieszczone są na stronie internetowej szkoły (www.zsp1slupsk.pl).

Dla kandydatów spoza terenu Słupska, ubiegających się o przyjęcie do szkoły, istnieje możliwość zakwaterowania w bursie szkolnej (informacje pod nr telefonu:  tel./fax. (59) 845-61-82, (59) 845-61-83, (59) 845-62-00).

 

 

WAŻNE DOKUMENTY: