REKRUTACJA

Witaj Gimnazjalisto! 

Na tej stronie znajdziesz wszystkie informacje potrzebne do tego, by rozpocząć naukę w naszej szkole.

Wybierając dalszą drogę kształcenia staraj się wybrać taki zawód, który najbardziej odpowiada Twoim zainteresowaniom. Odpowiednio wybrany przez Ciebie kierunek, da Ci dużo satysfakcji z nauki oraz możliwość osiągania sukcesów zarówno w szkole jak i w późniejszej pracy zawodowej ;)

Oferta szkoły. ZŁÓŻ WNIOSEK.

Tu znajdziesz opis zawodów, w których możesz podjąć naukę w naszej szkole.

  • W razie wątpliwości zadzwoń do szkoły pod nr tel. (059) 843 31 78, aby uzyskać szczegółowe informacje.
  • Regulamin i harmonogram  rekrutacji oraz informacja o kierunkach kształcenia umieszczone są na stronie internetowej szkoły (www.zsp1slupsk.pl).

Dla kandydatów spoza terenu Słupska, ubiegających się o przyjęcie do szkoły, istnieje możliwość zakwaterowania w bursie szkolnej (informacje pod nr telefonu:  tel./fax. (59) 845-61-82, (59) 845-61-83, (59) 845-62-00).

 

 

WAŻNE DOKUMENTY: