Zapraszamy rodziców/prawnych opiekunów na spotkania z wychowawcami

Rodziców/prawnych opiekunów uczniów zapraszamy na spotkania z wychowawcami, które odbędą się 10.11.2015 r. wg załączonego harmonogramu.

HARMONOGRAM SPOTKAŃ Z RODZICAMI

w dniu 10.11.2015 r. o godz. 16.00 w wyznaczonych salach.

 

Lp.

Klasa

Zawód/szkoła

Wychowawca

Sala

1.

1aE

T/technik elektronik/elektryk

p. Iwona Partyka

215

2.

1bH

T/technik hotelarstwa

p. Wioleta Karpińska

202

3.

1cK

T/technik żywienia i usług gastronomicznych

p. Bożena Świętochowska

314

4.

1dT

T/ technik obsługi turystycznej/ technik żywienia i usług gastronomicznych

p. Jolanta Przygoda

216

5.

1eI

T/technik informatyk

p. Dariusz Kalita

203

6.

1fI

T/technik informatyk/

technik teleinformatyk

p. Krzysztof Suchojad

307

7.

1f

ZSZ/kucharz

p. Ewa Polańska

201

8.

1g

ZSZ/wielozawodowa/cukiernik

p. Robert Rodziewicz

304

9.

1h

ZSZ/wielozawodowa

p. Justyna Ernestowicz

105

10.   

2aE

T/technik elektronik/elektryk

p. Monika Puchała

109

11.   

2bH

T/technik hotelarstwa

p. Halina Konkel

315

12.   

2cK

T/technik żywienia i usług gastronomicznych

p. Małgorzata Tkaczyk

104

13.   

2dT

T/ technik obsługi turystycznej

p. Andrzej Szczygielski

316

14.   

2eI

T/technik informatyk

p. Małgorzata Stachyra-Kowalska

317

15.   

2f

ZSZ/kucharz

p. Tadeusz Wanat

111

16.   

2g

ZSZ/cukiernik*

* klasa integracyjna

p. Anna Raczyńska

205

17.   

2h

ZSZ/wielozawodowa

p. Monika Jastrzębska

204

18.   

3aE

T/technik elektronik*

*klasa wojskowo-techniczna

p. Wioletta Rodziewicz

214

19.   

3bH

T/technik hotelarstwa

p. Tomasz Korczyński

206

20.   

3cK

T/technik żywienia i usług gastronomicznych

p. Kamila Kądziela

312

21.   

3dT

T/ technik obsługi turystycznej

p. Joanna Kirkicka-Majchrzak

103

22.   

3eI

T/technik informatyk/ elektryk

p. Edyta Karaźniewicz

212

23.   

3fK

T/technik żywienia i usług gastronomicznych

p. Monika Gołębiewska

106

24.   

3f

ZSZ/kucharz

p. Katarzyna Stachowicz

303

25.   

3g

ZSZ/cukiernik*

* klasa integracyjna

p. Małgorzata Romankiewicz-Częścik

101

26.   

3h

ZSZ/wielozawodowa

p. Katarzyna Nawrot

301

27.   

4aE

T/technik elektronik/ technik elektryk

p. Sylwia Twardowska

313

28.   

4bH

T/technik hotelarstwa

p. Aleksandra Jagiełło

102

29.   

4dT

T/ technik obsługi turystycznej

p. Maja Ulrych

213

30.   

4eI

T/technik informatyk

p. Rafał Kierecki

110

31.   

4fK

T/Technik żywienia i usług gastronomicznych

p. Teresa Zamojdzin

302

32.   

4gK

T/Technik żywienia i usług gastronomicznych

p. Agnieszka Barchanowska

217