Konsultacje nauczycieli

Konsultacje nauczycieli

w I sem. roku szkolnego 2018/2019

Lp. 

Nauczyciel 

Dzień tygodnia 

Godzina  

Miejsce  

1

Adamczak Joanna 

wtorek 

15:00-15:45 

207/pok. n-l 

2

Arcimowicz Leszek 

wtorek 

15:00-15:45 

107 

3

Babkiewicz Monika 

środa 

15:50-16:35 

204 

4

Barchanowska Agnieszka 

wtorek 

15.00-15.45 

217 

5

Bąkowska Iwona 

wtorek 

15.00-15.45 

213 

6

Brasewicz Arkadiusz 

wtorek 

15.00-15.45 

111 

7

Bulczak Halina 

poniedziałek 

14.10-14.55 

315 

8

Chmara Jarosław 

czwartek 

15.00-16.00 

107/p.29 

9

ks. Chyza Mirosław 

poniedziałek 

15:00-15:45 

105 

10

Daczkowska Joanna 

poniedziałek 

15.00-15.45 

303 

11

Domagała Kamil 

środa  

15.00-15.45 

214 

12

ks. Dukiewicz Mirosław 

wtorek 

15.00-15.45 

105 

13

Ernestowicz Grzegorz 

wtorek 

15:50 – 16:35 

207 

14

Gołębiewska Monika 

- 

- 

    - 

15

Hurec Anna 

środa 

15.00-16.00 

s. 216/p. 29 

16

Jagiełło Aleksandra 

wtorek 

15:50 - 16:35 

102 

17

Józefowicz Małgorzata 

wtorek 

15.00-1.006 

sala101 

18

Kalita Dariusz 

wtorek  

15.00-15.45  

203 

19

Karaźniewicz Edyta 

środa 

15.45 - 16.30 

212 

20

Karnicka Małgorzata 

środa 

14.10 - 15.55 

s. 304/p. n-l 

21

Karpińska Wioleta 

wtorek 

15.00-16.30 

s.202 

22

Kądziela Kamila 

czwartek 

15.00 - 16.00 

sala 312 

23

Kierbić Krzysztof 

wtorek 

15.00 - 16.00 

s. 109 

24

Kirkicka-Majchrzak Joanna 

- 

- 

      - 

25

Kolman Andrzej 

piątek 

15.00-15.45 

s.105 

26

Korczyński Tomasz 

wtorek 

15.00- 15.45 

s.104 

27

Korewo Krzysztof 

poniedziałek 

15:00 – 15:45 

110 

28

Lipski Dariusz 

wtorek 

15:00-16:00 

Sala  gimnastyczna 

29

Mazurkiewicz Mariusz 

wtorek 

środa 

15.45-16.30 

10.40 - 12.20 

306 

306 

30

Mularczyk Małgorzata 

poniedziałek 

10.40-11.25 

103 

31

 Nowak Maciej 

poniedziałek 

15:00 – 15:45 

305 

32

Osińska Kamila 

czwartek 

13.20-14.05 

205 

33

Pląska Aldona 

poniedziałek 

14.50-16.00 

gab.dyr. 

34

Przyborowski Tadeusz 

poniedziałek 

14.10-14.55 

101 

 

35

Przygoda Jolanta 

środa 

15.00-15.45 

216 

36

Puchała Monika 

wtorek 

15.00 

106 

37

Raczyńska Anna 

wtorek 

15.00 

Pok. WF panie 

38

Rodziewicz Robert 

czwartek 

15:50-16:35 

Sala gimnastyczna 

39

Rodziewicz Wioletta 

- 

- 

    - 

40

Romankiewicz-Częścik Mał. 

czwartek 

14.10-14.55 

Józef K/p.naucz. 

41

Roszczewska Anna 

wtorek 

15.00 - 15.45 

204 

42

Rozenek Anna 

poniedziałek 

15:00-15:45 

216 

43

Ruciński Artur 

poniedziałek 

piątek 

15.00 - 15.45 

15.00 - 15.45 

204 

203 

44

Skierka-Terefenko Mariola 

środa 

14.10-14.55 

106 

45

Stachowicz Katarzyna 

- 

- 

    - 

46

Stachyra-Kowalska Mał. 

czwartek 

14.55-15.40 

317 

 47

Suchojad Krzysztof 

środa 

15.00-15.45 

307 

48

Sulewski Piotr 

piątek 

15.00-15.45 

305 

49

Surma Monika 

wtorek 

15.00 

C-12 

50

Szczygielski Andrzej 

poniedziałek 

15.00 – 15.45 

sala 316 

51

Świętochowska Bożena 

wtorek 

13.20-14.04 

  1. 314 

52

Twardowska Sylwia 

piątek  

15.00 - 15.45 

s.313 

53

Ulrych Maja 

piątek 

14.10-14.55 

102 

54

Wanat Tadeusz 

wtorek 

15.50 - 16.35 

Pokój wf 

55

Witek Jakub 

poniedziałek  

15:00 – 15:45 

201 

56

Wójtowicz-Błażejów Katarz. 

piątek 

14.30-15.30 

C-12 

57

Wróblewska Anna 

wtorek 

15.00-15.45 

s.301 

58

Zamojdzin Teresa 

środa  

14.10- 15.00 

Sala 302 

59

Zawada Andrzej 

środa 

15:50-16:35 

Sala gimnastyczna 

60

Żmuda-Trzebiatowska Maja 

wtorek 

14.10-14.55 

206