III Turniej debat oksfordzkich

Uczniowie naszej szkoły przystąpili do  projektu edukacyjnego  „III Turniej debat oksfordzkich szkołą kultury dialogu obywatelskiego na Pomorzu” współfinansowanym przez Zarząd Województwa Pomorskiego.  19 listopada br, zespół w składzie: Bartłomiej Gasyna (kl.4fI),  Robert Pontus (kl.4fI), Michał Kaczkowski (kl.4fI), Jędrzej Sibiński (4eI), Michał Chamier-Gliszczyński(4eI), Arkadiusz Gałczyński (2aE), Marcin Lew-Kiedrowski (2aE), Kordian Dziwisz (kl.2eI),  Jacek Owczarek (1dI) przeprowadził  debatę  dla uczniów ZSP nr 1 - „Sztuczna inteligencja zniszczy ludzką cywilizację”.

 27 listopada, drużyna z naszej szkoły, do której dołączyli: Maciej Prądzyński (kl.1dI), Maciej Nawrocki(1eI) i Kacper Żółtowski (kl. 1eI) zakwalifikowała się do półfinału debat, broniąc tezy: „Czyny pradziadków mają pozytywny wpływ na losy przyszłych pokoleń”.

Gratulujemy i trzymamy kciuki w dalszych rozgrywkach.

Fotogaleria >>>