Tydzień Szekspirowski

"Tydzień Szekspirowski" upłynął nam radośnie i interesująco. Uczniowie na lekcjach języka polskiego mogli obejrzeć ekranizację dzieł Szekspira np. "Burza" ale największym powodzeniem cieszył się film  "Zakochany Szekspir". Uczniowie z koła teatralnego "Klatka" wcielając się w role bohaterów z  dramatu pt: "Poskromienie złośnicy" w klasach dzielili się swoim talentem aktorskim. Nauczyciele i uczniowie przyjęli ich bardzo życzliwie. Pokazaliśmy również nasz spektakl rodzicom 20 marca przed spotkaniami z wychowawcami. Finał tygodnia zakończył się w dzień otwarty szkoły, 21 marca gdzie gimnazjaliści głosowali na najlepszy film ze sceną balkonową z Romeo i Julii. Do konkursu zgłoszono 9 filmów. W głosowaniu  zwyciężył film przygotowany przez uczniów klasy 1aE: Jakub Pietnoczka, Wojciech Czerski, Michał Knaś, Michał Maniak, Paweł Antoszczak. Dziękujemy wszystkim za udaną współpracę.

Organizatorzy: nauczyciele języka polskiego, angielskiego i biblioteki.