Turniej gier e-sportowych

W dniach 20 i 21 marca odbył się turniej gier e-sportowych dla uczniów naszej szkoły.

Uczniowie rywalizowali w grach League of Legends oraz w Counter Strike - Global Offensive. Do rywalizacji w League of Legends zgłosiło się 5 drużyn.
Najlepszą drużyną okazała się drużyna Clond69 (w składzie: Adam Drojman, Bartłomiej Gasyna, Michał Kałwak, Kacper Polidowczyk, Wojciech Nagórek), która w finale pokonała drużynę "Muzgotrzepy" (w składzie: Szymon Wołoszczak, Krystian Mielewczyk, Julian Cichoński, Eryk Milewski, Olaf Mularczyk). Trzecie miejsce zajęła drużyna KSW - Koledzy Witają Sierpień (w składzie: Igor Szymkowicz, Piotr Ciborowski, Marcel Kulesza, Arek Kłak, Kamil Kisielewski).

Counter Strike był bardziej oblegany i zgłosiło się do rywalizacji aż 12 drużyn. W finale spotkały się drużyny "Klan na Lan" (skład: Krystian Ślędak, Olek Szczęsny, Krzysiek Mikulski, Krystian Sikorski, Marcin Andrzejczak) oraz "Izako Birds" (skład: Kordian Hackbarth, Przemek Ambros, Tomasz Windorpski, Maciek Mateńko, Oskar Wojciechowski). Lepsza okazała się drużyna z klasy 2 eI "Klan na Lan", która nie pozostawiła cienia wątpliwości kto króluje w tej grze i wygrała 16 do 3.

W trakcie rozgrywek można było również zagrać w gre Fifa 2018, ale nie miało to rangi turnieju.
Można było też spróbować swoich sił w grze z nauczycielami, którzy mimo małej ilości godzin spędzonych na treningu nie odstawali poziomem od uczniów.

Dziękujemy i zapraszamy w przyszłym roku.

Organizatorzy 
Samorząd Uczniowski​
Grzegorz Ernestowicz
Arkadiusz Brasewicz