26 Finał WOŚP już za nami...

Serdeczne i gorące podziękowania składam na ręce wszystkich uczestników szkolnej akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy: uczniów, nauczycieli i pracowników, którzy przyczynili się do zebrania kwoty 1036,69 zł.

Szczególne podziękowania z pomoc dla:

Pani Małgorzaty Mularczyk i klasy II f za salon fryzjerski

Pań Ewy Nosewicz-Koczorowskiej i Mai Witki Jeżewskiej za kiermasz książek i wszystkich darczyńców, którzy ofiarowali swoje książki na ten szczytny cel.

Uczniom : Darii Kojro, Alekasandrze Brzezińskiej, Rozalii Heleniak, Aleksandrze Filiczkowskiej, Barbarze Kulczyk, Klaudii Ruteckiej z klasy II bH za kiermasz ciast i zbiórkę do puszki oraz Juliuszowi Pecie z kl III eI, Sowie Malwinie z kl IeI, Paulinie Haręża z kl I dT, Aleksandrze Zych, Annie Plucie i Agnieszce Żukowskiej z kl II dT za osobiste zaangażowanie.

Wioletta Rodziewicz