Mistrzostwa klas I w piłce nożnej

W grudniu, w naszej szkole rozegrano Mistrzostwa klas I w piłce nożnej. Wystartowało 6 drużyn (około 50 uczestników, w tym 2 dziewczyny!): 1aE, 1eI, 1h, 1fI, 1cK i 1dT/bH.

Z rozgrywek eliminacyjnych, do kolejnej fazy awansowały 4 najlepsze drużyny, które zmierzyły się w półfinałach. Wyniki:

1aE – 1eI 4:3 (bramki zdobyli: Konrad Łachwa 2, Bartek Rakowski, Karol Korniat, oraz: Kacper Dolata 2, Kacper Burzyński)

1dT/bH – 1fI 0:0 Rzuty karne: 2:0

W meczu o III miejsce 1fI pokonała 1eI aż 6:1 (bramki: Krzysztof Gniła 3, Kordian Mikulak 2 i Norbert Romanowski)

Wreszcie, w wielkim finale 1dT/bH, po bardzo ciekawym meczu, wygrała z 1aE 4:1. Bramki dla zwycięzców zdobyli: Dominik Furtak 2, Wiktor Rudyk i Adam Gwóźdź. Honorowe trafienie zaliczył Konrad Łachwa.

Ostateczna kolejność:

1.       1dT/bH

2.       1aE

3.       1fI

4.       1eI

5.       1cK i 1h

Skład Mistrzów Szkoły: Dawid Dorawa, Wiktor Rudyk, Adam Bartman, Adam Gwóźdź, Dominik Furtak.

Wyróżnienia indywidualne:

Najlepszy strzelec: Konrad Łachwa – 9 goli