Badminton w roli głównej

W sobotnie przedpołudnie 9.12.2017 r.uczniowie klasy III aE: Tomasza Muzyka,Konrad Czarnecki,Tomasz Rybak wraz z nauczycielem wychowania fizycznego Panią Wiolettą Rodziewicz uczestniczyli w Mikołajkowym Turnieju Badmintona dla uczniów szkół wszystkich typów biorących udział w projekcie BWF "SHUTTLE TIME".
Organizatorem była Pomorska Federacja Sportu i IV Liceum Ogólnokształcące w Słupsku.
Nasi uczniowie w grach pojedynczych zajęli miejsca na podium.Tomasz Muzyka II miejsce,Konrad Czarnecki III miejsce.