Spotkania z rodzicami

HARMONOGRAM SPOTKAŃ Z RODZICAMI

w dniu 21.11.2017 r. godz. 16.00 w auli, następnie w wyznaczonych salach

 

Lp.

Klasa

Zawód/szkoła

Wychowawca

Sala

Klasy I

 

1aE

T/tech. elektronik/elektryk

p. Sylwia Twardowska

313

 

1bH

T/tech. hotelarstwa

p. Leszek Arcimowicz

107

 

1cK

T/tech. żywienia i usług gastr.

p. Aleksandra Jagiełło

102

 

1dT

T/ tech. obsługi turystycznej/  żywienia i usług gastronom.

p. Iwona Bakowska

213

 

1eI

T/tech. informatyk

p. Jakub Witek

104

 

1fI

T/tech. informatyk/ teleinform

p. Kamil Domagała

214

 

1f

ZSZ/kucharz

p. Katarzyna Stachowicz

201

 

1h

ZSZ/wielozawodowa

p. Maja Ulrych

103

Klasy II

9. 

2aE

T/tech. elektronik/elektryk

p. Krzysztof Kierbić

109

10. 

2bH

T/tech. hotelarstwa

p. Małgorzata Karnicka

304

11. 

2cK

T/tech. żywienia i usług gastr.

p. Joanna Daczkowska

 

303

12. 

2dT

T/ tech. obsługi turystycznej/ żywienia i usług gastronom.

p. Joanna Adamczak

302

13. 

2eI

T/tech. informatyk

p. Maciej Nowak

111

14. 

2fI

T/tech. informatyk/teleinform

p. Mariusz Mazurkiewicz

306

15. 

2f

ZSZ/kucharz

p. Anna Rozenek

212

16. 

2h

ZSZ/wielozawodowa

p. Monika Jastrzębska

204

Klasy III

17. 

3aE

T/tech. elektronik/elektryk

p. Iwona Partyka

215

18. 

3bH

T/tech. hotelarstwa

p. Wioleta Karpińska

202

19. 

3cK

T/tech. żywienia i usług gastr.

p. Bożena Świętochowska

314

20. 

3dT

T/ tech. obsługi turystycznej/ żywienia i usług gastronom.

p. Jolanta Przygoda

216

21. 

3eI

T/technik informatyk

p. Dariusz Kalita

203

22. 

3fI

T/tech. informatyk/teleinform

p. Krzysztof Suchojad

307

23. 

3f

ZSZ/kucharz

p. M. Romankiewicz-Częścik

106

24. 

3g

ZSZ/wielozawodowa/cukiernik

p. Robert Rodziewicz

101

25. 

3h

ZSZ/wielozawodowa

p. Andrzej Zawada

105

Klasy IV

26. 

4aE

T/technik elektronik

p. Monika Puchała

110

27. 

4bH

T/technik hotelarstwa

p. Halina Konkel

315

28. 

4cK

T/tech. żywienia i usług gastr.

p. Agnieszka Barchanowska

217

29. 

4dT

T/ technik obsługi turystycznej

p. Andrzej Szczygielski

316

30. 

4eI

T/tech. informatyk/ elektryk

p. Małgorzata Stachyra-Kowalska

317