Obchody Europejskiego Dnia Języków

22.09.2017r. nasza szkoła przeżywała Europejski Dzień Języków. Z tej okazji uczniowie klas II wzięli udział w I Szkolnym Festiwalu Piosenki Zagranicznej oraz mieli okazję obejrzeć przedstawienie w języku angielskim Sherlock Holmes and the sleeping mystery. Uczniowie prezentujący poszczególne utwory byli oceniani pod względem wykonania danego utworu, choreografii oraz przebrania/ stroju. Po raz kolejny mogliśmy przekonać się na własnej skórze, że szkoła może być zabawna!!

Festiwal wygrała klasa IIbh, II miejsce przypadło klasie IIeI, natomiast III była klasa IIcK. Po prezentacji piosenek, aktorzy z naszej szkoły rozbawili publiczność przedstawieniem o intrydze kryminalnej w świecie postaci z bajek i filmów, autorstwa Kingi Kamińskiej i Moniki Zwolińskiej z klasy 3dT, oprawionej w barwne światła Tomasza Muzyki z klasy 3aE oraz sfilmowanej przez Michała Kaczkowskiego z klasy 3fI.

Fotogaleria >>>