Narodowe (szkolne) czytanie "Wesela"

Dnia 08.09.2017r nasza szkoła połączyła siły i uczniowie wraz z nauczycielami podjęli się wspólnego czytania "Wesela" S. Wyspiańskiego. Wszyscy aktorzy przygotowali się do swoich ról, o czym świadczyły kostiumy charakteryzujące daną postać. Widownia reagowała entuzjastycznie, ponieważ rzadko kiedy nauczyciele i uczniowie występują na jednej scenie. Rozrywki pomiędzy scenami dostarczyli nam Paweł Bianka z klasy 3aE grający na skrzypcach oraz Daniel Szmigiero z klasy 1cK grający na ukulele. Serdeczne podziękowania składamy operatorom światła: Tomaszowi Muzyce, Kamilowi Kisielowskiemu oraz Konradowi Czarneckiemu z klasy 3aE, którzy wprowadzili nas w nastrój bronowickiego wesela. Mamy nadzieję, że to nie ostatnie przedstawienie tego typu w naszej szkole. Dziękujemy serdecznie organizatorom- nauczycielom j. polskiego i biblioteki oraz wspaniałym aktorom.

Wiktoria Worowska Andrzej Wencławki Klasa3dT

Fotogaleria >>>