Rozgrywki piłkarskie w ramach „Dnia otwartej szkoły ZSP 1”

12 maja odbyły się w hali sportowej ZSP 1 dwie ciekawe imprezy promujące naszą szkołę. Najpierw rozegrano turniej piłkarski reprezentacji poszczególnych klas, a następnie mecz pokazowy: Absolwenci ZSP 1 – Nauczyciele.
Turniej klasowy stał na wysokim poziomie i wszyscy powołani zawodnicy potraktowali go bardzo poważnie. Mecze były zacięte, a wynik w każdym z nich ważył się do samego końca.
Rezultaty:
Reprezentacja klas I – Reprezentacja klas II 3:3 (rzuty karne 0:1)
Reprezentacja klas III – Reprezentacja klas I 3:1
Reprezentacja klas II – Reprezentacja klas III 4:2
W efekcie zwycięstwo odnieśli drugoklasiści, których poprowadził Pan Robert Rodziewicz. Najważniejsze, że sporo było dobrej gry i zabawy, a mecze cieszyły się dużym zainteresowaniem zarówno odwiedzających szkołę gimnazjalistów, jak i kibicujących uczniów naszej szkoły. Najwięcej bramek w rozgrywkach zdobyli: Mariusz Karpiński (3h) i Kacper Zalewski (1h) – po 3 gole.
Na „deser” 30-minutowy mecz rozegrali:
Absolwenci: Przemek Cyrankowski, Darek Stańczyk, Paweł Fabich, Kuba Konecki, Patryk Dembiński, Gabriel Lesiak, Mateusz Witkowski, Przemek Rakuś i Seweryn Radwański).
oraz
Nauczyciele: Anna Raczyńska, Wioletta Rodziewicz, Jarosław Chmara, ks. Mirosław Chyza, Grzegorz Ernestowicz, Krzysztof Korewo, Robert Rodziewicz, Tadeusz Wanat, Andrzej Zawada.
Towarzyskie spotkanie, w którym nie zabrakło zaangażowania i ambicji, ale też uśmiechu i zagrań „z przymrużeniem oka” zakończyło się zwycięstwem Absolwentów 4:3. Warto podkreślić że najwięcej oklasków zebrał ksiądzMirosław Chyza, który zdobył 3 gole (hat trick)!

Składy reprezentacji poszczególnych klas:

Reprezentacja klas I:

Piotr Wójtów 3 cK
Mariusz Karpiński 3 h
TRENER: Dariusz Lipski

Wszystkim uczestnikom dziękujemy serdecznie za udział i gratulujemy!!!