Międzywojewódzki Konkurs Informatyczny InfoSłupia 2017

W dniu 6 kwietnia 2017 r. zakończył się Międzywojewódzki Konkurs Informatyczny InfoSłupia 2017, nad którym opiekę i patronat honorowy sprawują Pomorski Kurator Oświaty oraz Prezydent Miasta Słupska.

Do szóstej edycji Konkursu InfoSłupia przystąpiło w eliminacjach szkolnych 343 uczniów z 13 szkół województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego, reprezentujących Chojnice, Sławno, Słupsk, Sopot i Wejherowo, z których 35 awansowało do półfinału.

Nowością w tym roku był udział gimnazjalistów oraz ucznia 6 klasy Szkoły Podstawowej w Bierkowie. Po rozgrywkach półfinałowych 10 uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz jeden gimnazjalista i uczeń szkoły podstawowej awansowało do ścisłego finału. Konkurs wygrał Grzegorz Kupczyk z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Wejherowie, który w nagrodę otrzymał laptop, drugi był Bartłomiej Mazur z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Słupsku – nagrodzony urządzeniem wielofunkcyjnym, a trzecie miejsce zajął Jakub Gumowski również z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Słupsku, który otrzymał bon podarunkowy w wysokości 300 zł.

Serdecznie dziękujemy za udział wszystkim zawodnikom i ich opiekunom i zapraszamy za rok.

Fotogaleria >>>