HARMONOGRAM SPOTKAŃ Z RODZICAMI

HARMONOGRAM SPOTKAŃ Z RODZICAMI

w dniu 21.03.2017 r. - godz. 16.00

 

Lp.

Klasa

Zawód/szkoła

Wychowawca

Sala

 

1aE

T/technik elektronik/elektryk

p. Krzysztof Kierbić

110

 

1bH

T/technik hotelarstwa

p. Małgorzata Karnicka

304

 

1cK

T/technik żywienia i usług gastronomicznych

p. Joanna Daczkowska

 

303

 

1dT

T/ technik obsługi turystycznej/ technik żywienia i usług gastronomicznych

p. Joanna Adamczak

302

 

1eI

T/technik informatyk

p. Maciej Nowak

111

 

1fI

T/technik informatyk/ technik teleinformatyk

p. Mariusz Mazurkiewicz

306

 

1f

ZSZ/kucharz

p. Anna Rozenek

213

 

1h

ZSZ/wielozawodowa

p. Dariusz Lipski

313

  1.  

2aE

T/technik elektronik/elektryk

p. Iwona Partyka

215

  1.  

2bH

T/technik hotelarstwa

p. Wioleta Karpińska

202

  1.  

2cK

T/technik żywienia i usług gastronomicznych

p. Bożena Świętochowska

314

  1.  

2dT

T/ technik obsługi turystycznej/ technik żywienia i usług gastronom.

p. Jolanta Przygoda

216

  1.  

2eI

T/technik informatyk

p. Dariusz Kalita

203

  1.  

2fI

T/technik informatyk/

technik teleinformatyk

p. Krzysztof Suchojad

307

  1.  

2f

ZSZ/kucharz

p. Małgorzata Romankiewicz-Częścik

201

  1.  

2g

ZSZ/wielozawodowa/cukiernik

p. Robert Rodziewicz

102

  1.  

2h

ZSZ/wielozawodowa

p. Andrzej Zawada

105

  1.  

3aE

T/technik elektronik/elektryk

p. Monika Puchała

109

  1.  

3bH

T/technik hotelarstwa

p. Halina Konkel

315

  1.  

3cK

T/technik żywienia i usług gastronom.

p. Agnieszka Barchanowska

217

  1.  

3dT

T/ technik obsługi turystycznej

p. Andrzej Szczygielski

316

  1.  

3eI

T/technik informatyk

p. Małgorzata Stachyra-Kowalska

317

  1.  

3f

ZSZ/kucharz

p. Tadeusz Wanat

101

  1.  

3g

ZSZ/cukiernik -  klasa integracyjna

p. Anna Raczyńska

301

  1.  

3h

ZSZ/wielozawodowa

p. Katarzyna Stachowicz

204

  1.  

4aE

T/technik elektronik

klasa wojskowo-techniczna

p. Wioletta Rodziewicz

214

  1.  

4bH

T/technik hotelarstwa

p. Tomasz Korczyński

206

  1.  

4cK

T/technik żywienia i usług gastronomicznych

p. Kamila Kądziela

312

  1.  

4dT

T/ technik obsługi turystycznej

p. Joanna Kirkicka-Majchrzak

103

  1.  

4eI

T/technik informatyk/ elektryk

p. Edyta Karaźniewicz

212

  1.  

4fK

T/technik żywienia i usług gastronomicznych

p. Monika Gołębiewska

106