Metropolitarne Targi Pracy w Gdańsku

Dnia 2 marca  2017r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Metropolitarnych Targach Pracy w Gdańsku w ramach, których poznali oferty pracy. Na targach uczniowie mieli nie tylko możliwość bezpośredniej rozmowy ze swoim przyszłym szefem, ale także zdobyli sporo praktycznych wskazówek nt. rekrutacji, konsultowali z doradcami swoje CV, a także mieli możliwość sprawdzić się w czasie rozmowy kwalifikacyjnej. Dla tych, którzy marzą o byciu własnym szefem przygotowana została specjalna Strefa Przedsiębiorczości, na której dowiedzieli  się skąd wziąć środki na rozpoczęcie działalności, jak rozwinąć swój pomysł w dobrze prosperujący biznes, a także gdzie szukać niedrogiego i profesjonalnego miejsca na siedzibę dla swojej firmy. Chętni uczniowie z klasy IV eI wzięli udział w warsztatach, w trakcie których dowiedzieli się jak wykorzystać monitoring sieci i social media w rekrutacji, jak tworzyć interaktywne aplikacje oraz strategię biznesową.