Zwycięstwo koszykarek ZSP 1!

Dziewczęca reprezentacja naszej szkoły wygrała turniej eliminacyjny i uzyskała awans do finału "A" Slupskiej Olimpiady Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych.
Turniej odbył się 17 lutego w naszej szkole. W pierwszym spotkaniu, po bardzo wyrównanej grze, dzięki znakomitej końcówce, pokonaliśmy Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących z Ustki 15:12. Następnie zdecydowanie wygraliśmy z Zespołem Szkół Technicznych Słupsk (Drzewniak) 23:5.
ZSP 1 reprezentowały: Magdalena Sech (12 punktów), Natalia Piotrowska (6), Nikola Jóźwiak (6), Natalia Słoniewska (4), Kinga Walawicz (4), Patrycja Kotarska (4), Diana Warias (2), Aleksandra Jadwiżyc, Marta Badowska, Karolina Kosucho, Patrycja Kozoduj i Julia Paszkat.
Gratulujemy!
Turniej finałowy, w którym zagramy z V LO Słupsk i ZSI Slupsk odbędzie się w naszej szkole, 3 marca (piątek) o godz. 13. Zapraszamy kibiców!