Stypendia Marszałka Województwa Pomorskiego za rok 2015/2016 rozdane!!!

Stypendia Marszałka Województwa Pomorskiego za rok 2015/2016 rozdane!!

14 grudnia 2016 r. w budynku Polskiej Filharmonii Bałtyckiej przy ul. Ołowianki 1 w Gdańsku Marszałek Województwa Pomorskiego Pan Mieczysław Struk przyznał naszym 16 najlepszym uczniom stypendia. Uczniowie otrzymali po 250 zł/m-c na okres 12 miesięcy. Samorząd Województwa Pomorskiego po raz pierwszy przyznał stypendia uczniom szkół zawodowych i technikum. Możliwe to było dzięki realizowanemu przez ww. samorząd projektu pn.: „Programy motywacyjne dla uczniów pomorskich szkół zawodowych". Stypendyści to uczniowie wyróżniający się wysoką średnią co najmniej 4,75 i aktywnością w konkursach i olimpiadach zawodowych. Wszystkim stypendystom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. A pozostałych uczniów motywujemy do dalszej pracy, ponieważ program będzie kontynuowany w przyszłym roku szkolnym.

Stypendium możesz zdobyć również i Ty!

Lista stypendystów z roku szkolnego 2015/2016

Lp.