Spotkania z Rodzicami

HARMONOGRAM SPOTKAŃ Z RODZICAMI

w dniu 22.11.2016 r.

O godz. 16.00 odbędzie się spotkanie rodziców

uczniów klas pierwszych:

1aE, 1bH, 1cK, 1dT, 1eI, 1fI, 1f, 1h

z pedagogami w auli, a następnie z wychowawcami w wyznaczonych salach.

Lp.

Klasa

Zawód/szkoła

Wychowawca

Sala

Klasy I

 

1aE

T/technik elektronik/elektryk

p. Krzysztof Kierbić

110

 

1bH

T/technik hotelarstwa

p. Małgorzata Karnicka

304

 

1cK

T/technik żywienia i usług gastronomicznych

p. Joanna Daczkowska

 

303

 

1dT

T/ technik obsługi turystycznej/ technik żywienia i usług gastronomicznych

p. Joanna Adamczak

302

 

1eI

T/technik informatyk

p. Maciej Nowak

111

 

1fI

T/technik informatyk/ technik teleinformatyk

p. Mariusz Mazurkiewicz

306

 

1f

ZSZ/kucharz

p. Anna Rozenek

213

 

1h

ZSZ/wielozawodowa

p. Dariusz Lipski

313

 

O godz. 16.00 odbędzie się spotkanie wychowawców z opiekunami uczniów pozostałych klas w wyznaczonych salach.

 

lp.

klasa

szkoła/zawód

wychowawca

sala

Klasy II

1. 

2aE

T/technik elektronik/elektryk

p. Iwona Partyka

215

2. 

2bH

T/technik hotelarstwa

p. Wioleta Karpińska

202

3. 

2cK

T/technik żywienia i usług gastronomicznych

p. Bożena Świętochowska

314

4. 

2dT

T/ technik obsługi turystycznej/ technik żywienia i usług gastronomicznych

p. Jolanta Przygoda

216

5. 

2eI

T/technik informatyk

p. Dariusz Kalita

203

6. 

2fI

T/technik informatyk/

technik teleinformatyk

p. Krzysztof Suchojad

307

7. 

2f

ZSZ/kucharz

p. Małgorzata Romankiewicz-Częścik

201

8. 

2g

ZSZ/wielozawodowa/cukiernik

p. Robert Rodziewicz

102

9. 

2h

ZSZ/wielozawodowa

p. Justyna Ernestowicz

105

Klasy III

 

3aE

T/technik elektronik/elektryk

p. Monika Puchała

109

 

3bH

T/technik hotelarstwa

p. Halina Konkel

315

 

3cK

T/technik żywienia i usług gastronomicznych

p. Agnieszka Barchanowska

104

 

3dT

T/ technik obsługi turystycznej

p. Andrzej Szczygielski

316

 

3eI

T/technik informatyk

p. Małgorzata Stachyra-Kowalska

317

 

3f

ZSZ/kucharz

p. Tadeusz Wanat

101

 

3g

ZSZ/cukiernik*

* klasa integracyjna

p. Anna Raczyńska

201

 

3h

ZSZ/wielozawodowa

p. Katarzyna Stachowicz

204

Klasy IV

1. 

4aE

T/technik elektronik*

*klasa wojskowo-techniczna

p. Wioletta Rodziewicz

214

2. 

4bH

T/technik hotelarstwa

p. Tomasz Korczyński

206

3. 

4cK

T/technik żywienia i usług gastronomicznych

p. Kamila Kądziela

312

4. 

4dT

T/ technik obsługi turystycznej

p. Joanna Kirkicka-Majchrzak

103

5. 

4eI

T/technik informatyk/ elektryk

p. Edyta Karaźniewicz

212

6. 

4fK

T/technik żywienia i usług gastronomicznych

p. Monika Gołębiewska

106